Kviečiame dalyvauti tyrime apie dujų tiekimo saugumą

2018 06 14

Kviečiame dalyvauti tyrime apie dujų tiekimo saugumą bei dujų tiekimo sutrikimų galimus sukelti kaštus Europoje. Šio tyrimo tikslas – suprasti, ar yra ir kokie yra dujų tiekimo sutrikimų kaštai šalyse ir skirtingose vartotojų grupėse.

 Jūsų atsakymai labai svarbūs, siekiant kurti ekonomiškai efektyvią dujų infrastruktūrą ir veiksmingai valdyti dujų tiekimo sutrikimus.

Klausimynas organizacijoms. Šis tyrimo klausimynas skirtas smulkiosioms, vidutinėms (MVĮ) ir didesnėms verslo įmonėms, socialinių paslaugų teikėjams (sveikatos priežiūrai, socialinei rūpybai), švietimo įstaigoms, viešojo administravimo ir saugumo bei pagalbos tarnyboms, naudojančioms gamtines dujas kasdienėje veikloje.

Nuoroda: https://s.chkmkt.com/?e=121861&d=e&h=68AC6FED5A861A9&l=en

Klausimynas vartotojams. Šis tyrimo klausimynas skirtas vartotojams, kurie naudoja dujas namuose šildymui ar vandens šildymui ir (ar) maisto gaminimui ar kitoms kasdienėms reikmėms.

Nuoroda: https://s.chkmkt.com/?e=122098&d=e&h=CF87D7DBC0C4F2E&l=en.

 Jūsų atsakymų laukiama iki 2018 m. birželio 20 dienos.

 Tyrimą vykdo „KANTOR MANAGEMENT CONSULTANTS“ ir „Economic Consulting Associates“ Energetikos reguliavimo institucijų bendradarbiavimo agentūros (ACER) užsakymu.

    Naujienlaiškio prenumerata